top of page
bg_grey.png

Tam, gdzie zabawy najwięcej!

STREFY TEMATYCZNE

Zapraszamy Cię do naszej Magnificonowej krainy cudów! To miejsce dla wszystkich, którzy kochają przygody i pasjonują się przeróżnymi tematami. Miejsce, gdzie będziesz mógł zanurzyć się w światy przeróżnych serii, odkryć nowe zajawki i po prostu: mieć mnóstwo frajdy! Weź oddech, otwórz oczy i wyrusz z nami w niezapomnianą przygodę po naszych strefach! Wziuuuu~!

DSC9731-Enhanced-NR-2.jpg

Strefa gamingowa CFA

Przygotujcie się najgorętsze growe doznania! Zagrajcie w najnowsze gry Nintendo, podejmijcie wyzwanie na turnieju 1v1 w Tekken 8 z główną nagrodą w postaci kolekcjonerskiego wydania gry, oraz przetestujcie najnowsze gry od Cenegi w tym Final Fantasy VII Rebirth czy Sand Land, tytuł na podstawie mangi legendarnego autora Dragon Balla - Akiry Toriyamy! U nas każdy znajdzie coś dla siebie!​

Wyspa One Piece

Wyspa One Piece to projekt stworzony dla fanów serii One Piece, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć z nią przygodę! Poczuj się jak prawdziwy pirat dzięki interaktywnym dekoracjom, oszałamiającym wystawom, miejscom do zdjęć, a także autorskiemu merchowi. Spróbuj swoich sił w Kąciku Zagadek, gdzie zawzięci Marynarze przygotowali dla Ciebie masę łamigłówek. C

Na najmłodszych poszukiwaczy będzie oczekiwała strefa kolorowanek, gier i zabaw pod okiem profesjonalnego animatora! Nie zabraknie również zlotu fanów One Piece, czyli One Piece Meet-up! - przygotujcie się na przemarsz przez Magnificon w towarzystwie pirackich pieśni, a następnie biesiadę rodem z anime~!

Stańcie się częścią legendy już dziś!

DSC_4433.jpg
_TYR3657-copy.jpg

Project: Genshin

Project: Genshin to inicjatywa zrzeszająca fanów gry z całego kraju, tworząca atrakcje od fanów dla fanów. Każdy z uczestników wkłada serce w to, by Genshinowa wioska była wyjątkowym miejscem, gdzie można doświadczyć prawdziwego Teyvatu!

Poczuj się jak prawdziwy Traveler, wyruszając w niesamowite Daily Quests. Sprawdź, co przynosi przyszłość w tajemniczej budce wróżb, zagraj w Genius Invokation TCG lub Genshinopoly, a potem spotkaj się ze znajomymi w barze prosto z miasta Mondstadt!

W wiosce Project: Genshin czekają też cudowne relikty dla miłośników pocztówek, fanartów i rękodzieła. To tylko wierzchołek góry lodowej - zapraszamy, byś samodzielnie odkrył wszystkie skarby tej magicznej strefy!

Przy okazji odwiedź Project: Genshin na Instagramie, gdzie możesz poznać członków inicjatywy i obserwować ich przygotowania do eventu!

bottom of page