top of page
LOGO WHITE.png

K-POP DANCE

CONTEST

Witajcie, miłośnicy k-popu! Gotowi na spektakularne show, które wstrząśnie waszymi emocjami i rozbudzi wasze zmysły?! Nie jest zwykły konkurs taneczny - to prawdziwa uczta dla waszych dusz artystycznych. Dołączcie do naszej K-popowej rodziny, gdzie talent nie zna granic, a pasja płonie jaśniej niż kiedykolwiek! Czy jesteście gotowi na taneczne wyzwanie, które przekroczy wasze najśmielsze oczekiwania? Dołączcie do nas już teraz i przygotujcie się na niezapomnianą podróż przez świat k-popowej muzyki i tańca!"

samo tlo_edited.jpg

Dasz się zaprosić
do tańca? ;)

4000zł

2000zł

1000zł

Nasz konkurs skierowany jest do grup tanecznych, które pragną podjąć wyzwanie i zatańczyć do najpopularniejszych koreańskich utworów muzycznych. To niezwykła okazja, aby pokazać światu swoje umiejętności taneczne oraz przywiązanie do kultury k-popowej.

Podczas oceniania zwrócimy uwagę na każdy aspekt waszego występu.

 

  1. Choreografia będzie miała kluczowe znaczenie - szukamy solidnych, wyreżyserowanych układów tanecznych, które poruszą serca widzów.

  2. Ponadto, ocenimy synchronizację, czyli zdolność grupy do perfekcyjnego wykonywania ruchów w jedności.

  3. Kostiumy również będą brane pod uwagę - poszukujemy strojów, które pasują do charakteru utworu i podkreślają wasz unikalny styl.

  4. Nie zapomnijcie o lipsyncu - technice, która pozwoli wam doskonale oddać emocje zawarte w piosenkach.

 

Wszystkie te elementy razem stworzą niezapomniany spektakl, który z pewnością zostanie zapamiętany przez publiczność.

가입하고 춤추세요!

Nasz konkurs to nie tylko szansa na wygranie atrakcyjnych nagród, ale przede wszystkim okazja do podzielenia się swoją pasją z innymi entuzjastami k-popu. Czy jesteście gotowi na emocjonującą przygodę, w której talent spotyka się z determinacją, a rytmy z pasją?

bottom of page