top of page

COS

Cosplay to bardzo ważna część magnificonowej kultury - nasze imprezy ze wszystkich sił starają się wspierać tę niezwykle kolorową i kreatywną pasję. Serdecznie zachęcamy każdego cosplayera do wzięcia udziału w naszych różnorodnych aktywnościach przygotowanych specjalnie z myślą o nich!

PLAY

samo tlo_edited.jpg

Jaki konkurs,
wariacie?

Kliknij w nazwę, żeby przeczytać więcej

konkurs solowy/grupowy

Specjalnie dla początkujących cosplayerów, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności i kreatywność na scenie. To doskonała okazja, abyś mógł zadebiutować w świecie cosplayu i odkryć swoje talenty.

konkurs solowy/grupowy

Otwarty dla wszystkich uczestników Magnificonu, ten konkurs pozwoli Ci zaprezentować swoje najlepsze kostiumy i wcielić się w ulubione postacie z kultury pop. Czekamy na Twoje wspaniałe kreacje i przejmujące występy!

Szansa na udział w międzynarodowym wydarzeniu dla cosplayowych duetów! Dwuosobowe zespoły będą miały możliwość konkurowania w eliminacjach do finału, który odbędzie się podczas festiwalu BICOF w Korei Południowej.

konkurs duetowy

Eliminacje do konkursu międzynarodowego Europa Cosplay Cup (E2C), konkursu solowego z finałem podczas Toulouse Game Show, który odbędzie się w dniach 30 listopoda - 1 grudnia w Tuluzie (Francja).

konkurs solowy

Organizatorzy konkursu WCS zapraszają na specjalną edycję swojego konkursu, gdzie drużyny dwuosobowe prezentują krótkie nagrania, rywalizując o szansę na wyjazd do Japonii (Nagoya) na finały WCS w goli gości specjalnych! 

konkurs duetowy

Wskakuj w kostium i...

Na Magnificonie jako cosplayer możesz spodziewać się ogromnej ilości atrakcji! Weź udział w konkursach, aby pokazać swoje wyjątkowe kreacje naszej publiczności i rywalizować o fantastyczne nagrody. Ponadto, zapraszamy cię do naszego fotostudia na profesjonalne sesje zdjęciowe w przeróżnych scenografiach, gdzie będziesz mógł uwiecznić swoje charakteryzacje. Nie zabraknie także prelekcji, warsztatów i spotkań z gośćmi specjalnymi, którzy podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i wskazówkami. Jeśli nadal ci mało - pokaż swoje kostiumy na wybiegu podczas pokazów catwalk i poczuj się jak prawdziwa gwiazda!

To co, buszujesz już w szafie? :) 

bottom of page