top of page
408213826_859139679250196_1468787909942594185_n.jpg

PSTRYK
PSTRYK

chcesz cykać na Magni?
 

📢 Masz smykałkę do dziennikarstwa i chcesz udokumentować transformację Magnificonu? No i elegancko, zapraszamy! Dołącz do konwentowej ekipy medialnej i opowiedz o nas swoim odbiorcom! 🎤 W zamian dostaniesz od nas wstęp na trzy dni pełne wrażeń, niesamowitych spotkań i innych szaleństw~! 🌟 Nie czekaj dłużej - wypełnij formularz zgłoszeniowy i lecimy z tą relacją! 🚀

Regulamin akredytacji medialnej
podczas konwentu Magnificon EXPO 2024

 1. Akredytacja prasowa jest przyznawana osobom lub zespołom medialnym, które zobowiązują się do relacjonowania wydarzenia w mediach w następującym zakresie:
  a)  przed wydarzeniem
  b) w trakcie lub po jego zakończeniu
   

 2. Akredytowana osoba lub zespół medialny zobowiązuje się do opublikowania informacji o nadchodzącym wydarzeniu przed datą rozpoczęcia konwentu.
   

 3. Podczas trwania konwentu lup zaraz po nim, akredytowana osoba lub zespół medialny zobowiązuje się do publikowania relacji z wydarzenia, w tym zdjęć, artykułów, recenzji itp., na platformach mediów społecznościowych oraz w odpowiednich mediach.
   

 4. W przypadku niedotrzymania warunków akredytacji medialnej, organizator zastrzega sobie prawo do odwołania akredytacji oraz wykluczenia z możliwości uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach.
   

 5. Akredytowana osoba lub zespół medialny otrzymuje wejściówkę na trzy dni konwentu w zamian za spełnienie powyższych warunków.
   

 6. Akredytacja medialna jest przyznawana na podstawie oceny wniosku przez organizatora wydarzenia, który ma prawo do zmiany lub odwołania akredytacji w każdym momencie.
   

 7. Osoby ubiegające się o akredytację medialną muszą przestrzegać obowiązującego regulaminu konwentu oraz przepisów dotyczących korzystania z przestrzeni konwentowej i zasad zachowania.
   

 8. Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji regulaminu akredytacji medialnej w każdym czasie bez konieczności informowania o tym uczestników.
   

 9. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego jest równoznaczne z akceptacją warunków akredytacji medialnej.

bottom of page