top of page

Wi Cosplay

Cosplayerzy

To małżeński duet cosplayowy, który w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie wspólnej działalności cosplayowej. Cosplayem zajmują się jednak dłużej i łącznie mają aż 30 lat doświadczenia! Reprezentowali Polskę w 2019 roku w finałach International Cosplay League oraz w 2022 roku w finałach Clara Cow's Cosplay Cup. Mają na swoim koncie wiele zdobytych nagród cosplayowych, w tym znaczną część za występy sceniczne 🏆
Kilkukrotnie byli już jurorami na konkursach cosplay, a organizowaniem konkursów zajmowali się podczas obu edycji Rudy Mithrilu, Tsuru Japan Festival 2022 oraz Aiconu 2023. Do tego udzielają się na różnych social mediach, a także dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na kanale na Youtube, a ostatnio także na Tiktoku! 🎥 Z chęcią służą dobrą radą i wspierają początkujących cosplayerów!
Podczas Magnificonu znajdziecie ich przy Cosplayowym Punkcie Naprawczym!
Więc jeśli Wasze stroje będą potrzebowały ratunku, Wi Cosplay z chęcią wam pomogą, a przy okazji możecie z nimi pogadać, zrobić pamiątkową fotkę czy odebrać darmowego, rocznicowego mini printa.

Do tego tym roku w składzie jury konkursu cosplay debiut zasiądzie Wojti!
Cosplayer z 13-letnim stażem oraz współzałożyciel duetu Wi Cosplay, a prywatnie projektant UI w branży gier wideo oraz psi tata. Podczas rundy jury szczególnie zwraca uwagę na podobieństwo do zdjęć referencyjnych oraz zachowanie proporcji, a przede wszystkim na występ sceniczny i wyrażanie emocji na scenie!

Wi Cosplay

ATRAKCJE

Cały event

Cosplayowy punkt naprawczy

bottom of page